slajd top2

Zabiegi pielęgnacyjne, odżywiające i regenerujące

Troska o idealną cerę to podstawa dla każdej zadbanej kobiety. Co można uczynić dla uzyskaniajedwabiście pięknej skóry? Zapraszamy do Coco-Time we Wrocławiu, proponujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Godnymi zainteresowania punktami na naszej liście polecanych zabiegów są między innymi:

  • zabiegi odmładzające Eldan, polegające na wykorzystaniu włoskich kosmetyków o wysokiej koncentracji składników aktywnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry,
  • peeling kawitacyjny - ten rodzaj peelingu łączy złuszczenie martwego naskórka z dogłębnym oczyszczeniem skóry,
  • oxybrazja - peeling mechaniczny wykonywany przy pomocy soli fizjologicznej.

Te i wiele innych zabiegów można znaleźć w ofercie naszego salonu. Zabiegi odżywiające i regenerujące pomagają w utrzymaniu idealnej skóry. Czasy, w których tylko kobiety korzystały z usług salonów kosmetycznych, to przeszłość. Coraz częściej naszymi klientami są mężczyźni, którzy także pragną zachować młody wygląd na długo. Wszystkich klientów zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Szczególnie polecamy zabiegi nawilżające. U nas szybko pozbędziecie się problemu suchej skóry. Cennik usług dostępny jest do wglądu na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacji miejsc na zabiegi.

Blog