slajd top2

Termo Cell

TERMOCELL RADIOTERMOLIZA - NIEINWAZYJNE LASEROWE ZAMYKANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH - COCO-TIME WROCŁAW

Nowoczesne urządzenie TERMOCELL zostało stworzone z myślą o osobach borykających się z problemami naczyniowymi. Radiotermoliza polega na wykorzystaniu prądów o częstotliwości radiowej.

Urządzenie TERMOCELL zdobyło wiele nagród, między innymi tytuł Inspiracji Roku magazynu BEAUTY Inspiration. Cieszy się również nieposzlakowaną opinią pośród użytkowników gabinetów medycyny estetycznej. Już podczas pierwszego zabiegu dochodzi do całkowitej lub częściowej koagulacji naczyń, co znaczy, że efekty działania widać gołym okiem już od pierwszego zabiegu. Przebieg terapii oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie podczas pierwszej wizyty, w zależności od ilości i głębokości naczynek oraz obszaru ciała na jaki będzie on wykonywany (twarz, dekolt, nogi).

 

 

 

 

Zabieg skierowany jest do osób, u których widoczne są zmiany naczyniowe na skórze. Metoda ta pozwala w krótkim czasie uporać się z takimi problemami jak: popękane naczynia krwionośne, naczyniak wiśniowy (Plamki Campbell de Morgana), włókniaki. Dzięki tej innowacyjne metodzie usuwanie włókniaków oraz usuwanie naczynek jest dziecinnie proste.

W swojej ofercie po za zabiegiem termolizy, posiadamy jeszcze laserowe zamykanie naczynek.

Przeciwwskazania do zabiegu to m.in.:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • kąpiele słoneczne lub solarium w okresie 3 tygodni przed zabiegiem, stosowanie samoopalacza,
  • spożywanie alkoholu do 24 godzin przed zabiegiem,
  • choroby skóry takie jak: atopowe zapalenie skóry, opryszczka, pokrzywka, bielactwo,
  • stosowanie niektórych leków oraz branie antybiotyku do 2 tygodni przed zabiegiem.

Zapraszamy do naszego gabinetu Coco-Time we Wrocławiu – omówimy przebieg terapii i zaproponujemy rozwiązania najbardziej optymalne dla Twojego rodzaju skóry. Gabinet Coco Time powstał z myślą o klientach, którzy pragną cieszyć się efektami profesjonalnych zabiegów kosmetycznych wykonanych rzetelnie i w miłej atmosferze. Nasz adres to: Wrocław, ul. Trawowa 53A.

Blog