slajd top2

 

HIFU - High Intensity Focused Ultrasound - (nieoperacyjny lifting)

 

 

 

 

Najnowsze urządzenie wyszczuplające i silnie ujędrniające HIFU - wykorzystuje wysokiej jakości technologię przegrzania głębokich tkanek skóry dzięki skupionej wiązce fali ultradźwiękowej.

Urządzenie FocuShape HIFU emituje skupioną energię fali ultradźwiękowej, która niszczy struktury komórek tłuszczowych. Zabieg technologią HIFU określany jest jako; lifting bezoperacyjny bądź lifting bez skalpela. Wszystkie zabiegi wykonujemy w naszym gabinecie Coco-Time we Wrocławiu, przez specjalnie wykwalifikowany personel.

Ultradźwięki oddziałują na ściśle określonej głębokości. HIFU na ciało działa na następująco: W organizmie dochodzi do kontrolowanego efektu termicznego w warstwach głębokich tkanek i pobudzenia do podjęcia naturalnej obrony, a także produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie HIFU na ciało prowadzi do poprawy napięcia skóry. Najważniejszą zaletą technologii HIFU jest fakt, że skóra z wierzchu pozostaje nietknięta (czasem bywa jedynie trochę zaczerwieniona), nie ma więc konieczności rekonwalescencji i już drugiego dnia po zabiegu można wrócić do normalnych aktywności. To wszystko oferuje gabinet kosmetyczny Coco-Time Wrocław.

Sam zabieg jest nieinwazyjny i niezwykle skuteczny.

Lifting bez skalpela

Większości z nas lifting kojarzy się z zabiegiem wymagającym nacinania i modelowania skóry, a przede wszystkim z długim okresem rekonwalescencji. Dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom powstała alternatywa - lifting bez skalpela, którego efekty są niezwykle satysfakcjonujące, przy maksymalnym bezpieczeństwu. Dzięki urządzeniu HIFU można oddziaływać na głębokie tkanki skóry przy wykorzystaniu technologii skupionej wiązki fali ultradźwiękowej o dużym natężeniu. Zabieg HIFU lifting bezoperacyjny wyróżnia się skutecznością poprzez to, że fale ultradźwiękowe przegrzewają głębokie tkanki skóry, co powoduje reakcję obronną organizmu i wytwarzanie nowego kolagenu. Zabieg HIFU powoduje silny efekt wygładzający, liftujący oraz wyszczuplający. Tego typu, nieinwazyjny lifting nieoperacyjny jest dostępny dzięki nam, również we Wrocławiu.

Zapraszamy na zabieg HIFU do naszego gabinetu Coco-Time, we Wrocławiu ul. Trawowa 53A.

 

Cena zabiegu wybranej partii ciała 600zł-700zł

 

Zabieg wykonujemy w zależnosci od potrzeb na wybrane partie ciała takie jak brzuch, boczki, uda, posladki, ramiona.