slajd top2

UltraFrax RF Radiofrekwencja mikroigłowa

UltraFrax RF

Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna

Rewolucja w nieinwazyjnym liftingu skóry, redukcji blizn oraz rozstępów

Przełomowe, jedyne urządzenie z koreańskim systemem SteppingMotor

Niezwykle precyzyjne, elektroniczne ustawianie głębokości penetracji igieł!

 

Fala radiowa, czyli prąd o częstotliwości radiowej powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągniecie włókien kolagenowych (uszkodzenie wiązań peptydowych w superhelissie włókna kolagenowego), co daje natychmiastową odpowiedź, czyli ich skrócenie. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększeniepoziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna metoda do zwalczania wiotkości. Działanie ciepłem stymuluje fibroblasty do produkcji nowej sieci białek w skórze. 

Dodatkowo zastosowanie nakłuwań za pomocą igieł tworzy w skórze mikrouszkodzenia, wpływając jednocześnie na naturalne procesy naprawcze i regeneracyjne skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku redukcji blizn i rozstępów,poprawy napięcia i uelastycznienia skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także ciała. Technologie wykorzystane w urządzeniu UltraFrax RF świetnie sprawdzają się także w przypadku zwężenia rozszerzonych porów.

 W odróżnieniu od klasycznej fali radiowej, ta zastosowana w UltraFrax RF ma zdolność głębszej i bardziej precyzyjnej aplikacji. Pomijamy tutaj warstwę rogową naskórka i działamy bezpośrednio w skórze właściwej, dzięki czemu rezultaty widoczne są zdecydowanie szybciej, a efekty po zastosowanej serii terapeutycznej utrzymują się, wpływając na zadowolenie klientów!

Dodatkowo radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna wykazuje się zdecydowanie większą skutecznością niż stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej lasery frakcyjne CO2, gdyż omija ona chromofory skóry, działając wybiórczo w miejscu, które dotknięte jest problemem, nawet na głębokości 3mm! Efektywność laserów frakcyjnych w dużej mierze uzależniona jest od czynników osobniczych, w tym od nagromadzenia melaniny, hemoglobiny oraz wody. Ponadto standardowe lasery frakcyjne oddziałują na głębokości ok. 1,7mm.

W przypadku fali radiowej frakcyjnej nie zachodzi zależność między występowaniem w skórze chromoforów, a także działa zdecydowanie głębiej!!!


Blog