slajd top2

UltraFrax RF Radiofrekwencja mikroigłowa

UltraFrax RF

Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna

Rewolucja w nieinwazyjnym liftingu skóry, redukcji blizn oraz rozstępów

Przełomowe, jedyne urządzenie z koreańskim systemem SteppingMotor

Niezwykle precyzyjne, elektroniczne ustawianie głębokości penetracji igieł!

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa jest zaawansowanym zabiegiem kosmetycznym, który znacząco poprawia kondycję skóry na wielu płaszczyznach.
Zabieg polega na wykorzystaniu fali radiowej, emitowanej przez specjalny kartridż, zawierający określoną ilość mikroigieł. Takie rozwiązanie zapewnia działanie na konkretnej głębokości – zależnej od rodzaju i nasilenia problemu. Fala radiowa powoduje skrócenie włókien kolagenowych, poprzez ich natychmiastowe podgrzanie i zmianę w strukturze wiązań w peptydowych w superhelisie włókna kolagenowego. Dzięki temu dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych oraz zwiększenia poziomu natlenienia tkanek. Wpływa to na zdolności regeneracyjne, a także powoduje wzmocnienie elastyczności tkanek. Warto podkreślić, że radiofrekwencja mikroigłowa pozostaje neutralnym sposobem eliminacji wiotkości cery. Oddziaływanie ciepłem stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowej sieci białek. Ponadto, nakłuwania dokonywane za pomocą igieł skutkują powstawaniem mikrourazów. Wywiera to pozytywny wpływ na właściwe dla skóry organiczne mechanizmy naprawcze i regeneracyjne. W gabinecie kosmetycznym Coco-Time we Wrocławiu, pracujemy na sprawdzonym i zaawansowanym sprzęcie Ultrafrax RF. Ze względu na innowacyjny, koreański system SteppingMotor posiadamy pewność, że każdy oddany impuls trafia bezpośrednio na wybraną przez nas głębokość z niespotykaną precyzją. Dzięki temu mamy pewność, że wykonany przez nas zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest bezpieczny i zarazem efektywny.

 

RF radiofrekwencja stwarza możliwość wszechstronnego zastosowania. Znakomicie sprawdza się w niwelowaniu blizn i rozstępów oraz poprawy napięcia i elastyczności skóry dekoltu, szyi, twarzy oraz pozostałych partii ciała. Świetnie sprawdza się również w terapii rozstępów i wiotkości u Pań po okresie ciąży.  Urządzenie UltraFrax RF, z którego można skorzystać w naszym gabinecie we Wrocławiu, wykazuje również skuteczność w walce z rozszerzonymi porami i co z tym się wiąże – również przetłuszczeniem skóry.

 

UltraFrax RF to nowa jakość zabiegów z falami radiowymi. Wykorzystana radiofrekwencja mikroigłowa znacznie podnosi skuteczność zabiegów i umożliwia działanie na głębszych warstwach skóry.

Skuteczność w działaniu

UltraFrax RF, to urządzenie nowej generacji. Wykorzystana w nim frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa pozwala na głębszą i bardziej precyzyjną aplikację. Działanie terapeutyczne omija wierzchnią rogową warstwę skóry i działa bezpośrednio w obszarze skóry właściwej. Dzięki czemu widoczne efekty możemy zarejestrować dużo szybciej, a po zastosowaniu pełnej serii terapii rezultaty utrzymują się znacznie dłużej. Wpływa to bardzo pozytywnie na opinie naszych klientów!

Skuteczności UltraFrax RF wynika także z precyzji działania. W odróżnieniu od stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej laserów frakcyjnych CO2, radiofrekfencja mikroigłowa omija chromofory skóry, działając wybiórczo w obszarze objętym problemem. Nawet do głębokości 3mm! Tradycyjne lasery frakcyjne docierają na głębokość ok. 1,7 mm, a na ich działanie ogromny wpływ mają warunki osobnicze, takie jak nagromadzenia melaniny, hemoglobiny oraz wody. UltraFrax RF dociera bezpośrednio do miejsca problemu podnosząc skuteczność terapii do maximum.

W przypadku fali radiowej frakcyjnej nie zachodzi zależność między występowaniem w skórze chromoforów, a także działa zdecydowanie głębiej!!!


 

Blog