slajd top2

Przekłuwanie uszu BLOOMDAHL

BLOOMDAHL - PRZEKŁUWANIE USZU

Innowacyjna i bezpieczna metoda, która umożliwia przekłuwanie obu płatków uszu jednocześnie.

blom2

Kolczyki do przekłuwania uszu wykonane są z przyjaźnych skórze materiałów: plastiku medycznego z zerową zawartością niklu oraz czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium). Dodatkowo posiadają zatyczki, które umożliwiają szybsze gojenie.

Natomiast jeżeli już masz przekłute uszy, polecamy hipoalergiczną biżuterię Blomdahl (Caring Jewellery), opracowaną we współpracy z lekarzami dermatologami.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • zmiany chorobowe skóry
  • stany ropne
  • infekcje
  • cukrzyca epilepsja, zapalenie wątroby, hemofilia ,zaburzenia sercowe

blom

 

Bezpieczne przekłuwanie uszu dla dzieci

Czy istnieje bezpieczne przekłuwanie uszu dla dzieci? Zdecydowanie tak! Rodzice nie muszą się już więcej martwić się o prawidłowo wykonany zabieg. Nasz gabinet oferuje Waszym pociechom szybkie i bezpieczne przekłuwanie uszu, dzięki systemowi BLOMDAHL. Metoda zakłada wykonanie obu dziurek jednocześnie, aby w kilka chwil można było cieszyć się nowymi kolczykami – bez strachu i niepotrzebnego stresu. Przekłuwanie uszu nie jest zabiegiem bolesnym, ale może wiązać się z dyskomfortem dla Państwa pociech. Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawność w wykonywaniu zabiegu, szybkie działanie oraz odpowiednie podejście do dzieci sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy mówić, że oferujemy bezpieczne przekłuwanie uszu. Ponadto metoda BLOMDAHL to niska cena, przystępna dla wszystkich zainteresowanych przekłuciem uszu u siebie lub u swoich dzieci. Gwarantujemy, że każde dziecko, będzie zachwycone i dumne ze swoich nowych kolczyków. Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu, Coco-Time ul. Trawowa 53a.