slajd top2

Regulacja brwi metodą tradycyjną

Brwi dodają naszej twarzy charakteru. Niestety, wiele z nas popełnia błędy przy ich regulacji. Zabieg stylizacji brwi polega na regulacji kształtu brwi do kształtu twarzy i typu urody w celu wyeksponowania oka. Zakończeniem zabiegu będzie aplikacja kremu na łuk brwiowy.

Zabieg wykonywany jest pęsetą.

Wskazania:

  • nieestetyczny wygląd brwi
  • kształtowanie łuku brwiowego

Przeciwwskazania:

  • podrażnienia skóry w miejscu zabiegowym

 

Brwi sprawiają, że spojrzenie nabiera głębi, starannie wypielęgnowane zdecydowanie dodają uroku. Niestety wiele pań popełnia błędy przy samodzielnej regulacji brwi. Najczęściej wyrywają zbyt wiele włosków na raz, w efekcie powstają nieestetyczne dziury. Często też spotykamy się z asymetrią brwi. Natomiast profesjonalna regulacja brwi metodą tradycyjną pozwala na uzyskanie idealnego kształtu. A to dlatego, że regulacja brwi pęsetą, wykonana przez profesjonalnego stylistę jest bardzo precyzyjna. Wyrywając pojedyncze włoski możemy na bieżąco kontrolować kształt brwi i w razie potrzeby go korygować.

Czy są jakieś przeciwwskazania do regulacji brwi metodą tradycyjną?

Jest to bardzo bezpieczny zabieg, który można wykonać praktycznie zawsze. Jedynym przeciwwskazaniem są podrażnia skóry na łuku brwiowym. Część osób obawia się, że regulacja brwi pęsetą jest bardzo bolesna. Niepotrzebnie! Doświadczona kosmetyczka wyrywa włoski praktycznie bezboleśnie. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu Coco-Time we Wrocławiu.

Blog