slajd top2

Oxybrazja

OXYBRAZJA

Higieniczne, łagodne, skuteczne złuszczanie.

OXYBRAZJA

 Oxybrazja to rodzaj peelingu mechanicznego „na mokro”.  W zabiegu wykorzystuje się jako materiał ścierny sól fizjologiczną oraz powietrze. Sól fizjologiczna to sterylny roztwór chlorku  sodu w wodzie (0,9%) o stężeniu identycznym ze stężeniem płynów ustrojowych w organizmie ludzkim. Jest substancją neutralną dla organizmu i nie alergizuje. W zabiegu oxybrazji daje efekty nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry. Drugą substancją jest powietrze z 21% zawartością życiodajnego tlenu o właściwościach dezynfekcyjnych.

Wskazania:

  • skóra tłusta
  • skóra sucha
  • Skóra wrażliwa, naczyniowa
  • skóra trądzikowa
  • nierównomierny koloryt
  • skóra z przebarwieniami

Przeciwwskazania:

  • choroby grzybicze, wirusowe i zapalne w miejscu zabiegowym
  • uszkodzenia naskórka (również po wykonanej depilacji)
  • ciężkie choroby ogólnoustrojowe
  • choroby zatok

Jakie są efekty oksybrazji?

Oxybrazja to zabieg, który w ostatnim czasie zyskał naprawdę bardzo szerokie grono swoich zwolenników - decydują się na niego zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Opinie o nim są bardzo pozytywne, a co za tym idzie, zyskuje coraz szersze grono zwolenników.

Jednym z proponowanych przez nasz salon Coco-Time (Wrocław) zabiegiem jest wspomniania wcześniej oxybrazja.
Oxybrazja to tzw. peeling tlenowo-wodny, gdzie wykorzystywane jest zbawienne działanie powietrza i soli fizjologicznej na skórę. Sól fizjologiczna to sterylny roztwór chlorku sodu w wodzie (0,9%) o stężeniu identycznym ze stężeniem płynów ustrojowych w organizmie ludzkim. Dlaczego jest to istotne? Ponieważ jest to substancja całkowicie neutralna dla człowieka i nie posiada właściwości alergizujących. Natychmiastowy efekt zabiegu to nawilżenie, zmiękczenie i wygładzenie skóry.

Wspomniane szerokie grono zwolenników oksybrazja zawdzięcza temu, że efekty zabiegu są widoczne bardzo szybko - skóra jest długotrwale nawilżona i przyjemna w dotyku oraz jedwabiście gładka. Wykonanie tego zabiegu zaleca się przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem tłustej i suchej skóry, a także pacjentom ze skórą wrażliwą i naczyniową. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla klientów, których cera jest przebarwiona i posiada nierównomierny koloryt, którego ciężko się pozbyć.

Zabieg jest z kolei niezalecany dla osób, które borykają się z jakimikolwiek chorobami zatok, uszkodzeniami naskórka, ciężkimi chorobami ogólnoustrojowymi, albo chorobami grzybiczymi. Jeżeli szukają Państwo zabiegu, który w higieniczny, łagodny i przede wszystkim skuteczny sposób złuszczy skórę to serdecznie zachęcamy do skorzystania z zabiegu oksybrazji.

Zapraszamy do naszego gabinetu Coco-Time, ul. Trawowa 53A, Wrocław. Cennik zabiegów dostępny jest na naszej stronie internetowej.

 

 

 

Blog