slajd top2

Nasza filozofia

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Coco-Time powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi kosmetyczne. Misją personelu jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji poprzez specjalistyczną obsługę i perfekcyjne dobieranie terapii do klienta z zachowaniem priorytetowych zasad bezpieczeństwa i higieny w atrakcyjnej cenie, co daje możliwość skorzystania z naszych usług szerokiej grupie klientów.

Celem gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej Coco-Time jest zdobycie pozytywnej opinii  klientów pod kątem efektywności zabiegowej  i atmosfery zapewnionej przez personel gabinetu. Dążymy do stworzenia miejsca nienagannie ocenianego przez klientów oraz słynącego z zachwycającego designu, który zaskakuje i gwarantuje nieocenione wrażenia estetyczne.

Coco-Time dysponuje kompletną bazą ultranowoczesnych urządzeń kosmetycznych, dzięki którym istnieje możliwość indywidualnego dobrania terapii do  potrzeb każdego z klientów. Wszystkie preparaty pielęgnacyjne są w naszym gabinecie dokładnie selekcjonowane. Z wielką starannością dbamy również o innowacyjny rozwój gabinetu, żeby cel z myślą o którym powstał był cały czas aktualny.

 logo Inspirujace Spa 2015 1

 

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz gabinet jest tegorocznym laureatem nagrody Inspirujące SPA 2015 Beauty Inspiration w kategorii Day SPA/ Gabinet Kosmetyczny - za nowoczesną koncepcję pielęgnacji urody. 

Ideą plebiscytu Inspirujące Spa jest stworzenie mapy rekomendowanych miejsc – ma to być czytelna wskazówka dla klientów, ale też natchnienie dla innych tego typu obiektów.  

Jest to dla nas niebywałe wyróżnienie i zaszczyt móc reprezentować Gabinet Kosmetyczny rekomendowany przez markę Beauty Inspiration.

 

Blog