slajd top2

Nasz zespół

 

Olimpia Gielgier Olimpia (Kosmetolog)

Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z pacjentami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając  najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście do pacjenta, a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dogodne i dopasowane do pacjenta rozwiązanie. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo pacjenta i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania. 

 

Patrycja Jagieło Patrycja (Kosmetolog)

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Od czasu studiów nieustannie pogłębia wiedzę i doskonali swoje umiejętności z zakresu kosmetyki leczniczej i upiększającej. Specjalizuje się w pielęgnacji dłoni i stóp oraz terapiach anti- aging i przeciwtrądzikowych. Prywatnie ambitna, młoda mama z charakterem oraz miłośniczka psów. Jej pasją jest psychologia, wizaż i kosmetyka naturalna.

 

IMG 20200109 190226 Aneta Nawrot (Kosmetolog)

Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra kosmetologii. Już w trakcie nauki zdobywała doświadczenie w jednym z wrocławskich gabinetów kosmetycznych specjalizującym się w zabiegach depilacji laserowej oraz fototerapii. Podobnie jak urządzenia laserowe bliskie są jej również zabiegi złuszczające, a także pielęgnacyjne dłoni oraz stóp. W pracy ceni sobie profesjonalizm, dokładność, a przede wszystkim zadowolenie każdego klienta. Chęć niesienia pomocy innym sprawia, że praca kosmetologa to kierunek, w którym się spełnia. W wolnym czasie stawia na aktywność fizyczną - basen, siłownia, jazda na rowerze. Docenia mocno czas spędzony z przyjaciółmi oraz rodziną.

 

IMG 20200114 175125 Sylwester Wojtkowiak (Kosmetolog)

Absolwent Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Szkoleniowiec Firmy Mimari. Specjalizuje się modelowaniu sylwetki i zabiegach pielęgnacyjnych twarzy wykorzystujących najnowsze technologie. Pracuje z przekonaniem, że ówczesny rozwój kosmetologii w znaczący sposób wpływa na podwyższenie jakości i komfortu życia. Od swoich podopiecznych wymaga pełnego zaangażowania w terapię. Prywatnie zwolennik dobrej kuchni -szczególnie roślinnej, koszykówki i muzyki lat 60-tych.

 

 

 

 

 

 

Miśkiewicz Małgorzata (Kierownik salonu)

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie uzyskujący tytuł kosmetologa. Jej pasją jest kosmetyka kolorowa, stylizacja oka poprzez przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz nowości technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. W rozwoju zawodowym kieruje się cytatem „piękno jest po to by zachwycało do pracy” dlatego też w pełni oddaje się pracy przy bezposredniej obsłudze klienta, doradzając i pokazując jaki kierunek powinni obrać aby czuć się fantastycznie we własnej skórze. 

 

IMG 20191116 102048 Pasternak Alicja (Manager salonu)

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywała podczas pracy w salonie oferującym rozwiązania z zakresu nowoczesnej technologii kosmetycznej oraz w luksusowym spa, gdzie uczyła się światowych technik masażu i holistycznego podejścia do całego przebiegu procedury zabiegowej. W branży kosmetologicznej ceni sobie szerokie możliwości nieustannego rozwoju. Obecnie skupia się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w prowadzeniu salonu kosmetycznego gdzie wraz z profesjonalnym zespołem ekspertów w dziedzinie kosmetologii będzie mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Prywatnie fanka powieści kryminalnych, muzyki na żywo oraz dobrego humoru. 

 

IMG 20200115 184807 Latacz Mateusz (Lek. Medycyny Estetycznej)

Absolwent Sląskiego Uniwersytetu Stomatologicznego w Zabrzu. Uczestnik licznych kursów, kongresów medycyny estetycznej i konferencji Naukowo-Szkoleniowych. Pasjonat medycyny estetycznej oraz stomatologii . Dzięki umiejętnemu łączeniu tych dwóch dziedzin zawsze uzyskuje efekt gwarantujący uśmiech na twarzy swoich pacjentów. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie przygotowując plan zgodny z oczekiwaniami. Dzięki miłej atmosferze współpraca z pacjentami jest bardzo owocna.Prywatnie miłośnik sportu , uwielbia siłownie, snowboard, kitesurfing. Stale podnosi swoje kwalifikacje by zapewnić najwyższą jakość leczenia.