slajd top2

Nasz zespół

 

 

OlimpiaGielgier Olimpia (Kosmetolog)

Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z pacjentami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając  najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście do pacjenta, a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dogodne i dopasowane do pacjenta rozwiązanie. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo pacjenta i precyzja w wykonywaniu zabiegów.Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania. 

 

IMG 20191209 141829Jagieło Patrycja (Kosmetolog)

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Od czasu studiów nieustannie pogłębia wiedzę i doskonali swoje umiejętności z zakresu kosmetyki leczniczej i upiększającej. Specjalizuje się w pielęgnacji dłoni i stóp oraz terapiach anti- aging i przeciwtrądzikowych. Prywatnie ambitna, młoda mama z charakterem oraz miłośniczka psów. Jej pasją jest psychologia, wizaż i kosmetyka naturalna.

 

IMG 20191116 102030Kotwis Natalia (Kosmetolog)

Magister kosmetologii ze specjalizacją z podologii. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem. Rekomenduje tylko skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zabiegi dobierane z indywidualnym wskazaniem. Jej atrybutem jest sumienność oraz poczucie estetyki dlatego dużą satysfakcję sprawia jej wykonywanie zabiegów manualnych jak masaż twarzy, henna brwi, manicure oraz pedicure skalpelem. Dodatkowo do ulubionych zabiegów zalicza manualne oczyszczanie twarzy, derma pen, mezoterapię igłową oraz kriolipolizę. 

 

IMG 20191116 102011Zych Karolina (Kosmetolog)

Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w SPA oraz salonach kosmetycznych z wykorzystaniem aparatury. Kosmetyka od lat jest dla niej pasją a największym wyróżnieniem jest uśmiechnięta twarz klientki po zabiegu. Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej oraz nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonuje przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych kosmetyków. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta oraz dobiega zabiegi do potrzeb skóry, tak aby zabieg był wykonany bezpiecznie i skutecznie .

 

 Miśkiewicz Małgorzata (Kierownik salonu)

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie uzyskujący tytuł kosmetologa. Jej pasją jest kosmetyka kolorowa, stylizacja oka poprzez przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz nowości technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. W rozwoju zawodowym kieruje się cytatem „piękno jest po to by zachwycało do pracy” dlatego też w pełni oddaje się pracy przy bezposredniej obsłudze klienta, doradzając i pokazując jaki kierunek powinni obrać aby czuć się fantastycznie we własnej skórze. 

 

 

 

 

IMG 20191116 102048Pasternak Alicja (Manager salonu)

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywała podczas pracy w salonie oferującym rozwiązania z zakresu nowoczesnej technologii kosmetycznej oraz w luksusowym spa, gdzie uczyła się światowych technik masażu i holistycznego podejścia do całego przebiegu procedury zabiegowej. W branży kosmetologicznej ceni sobie szerokie możliwości nieustannego rozwoju. Obecnie skupia się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w prowadzeniu salonu kosmetycznego gdzie wraz z profesjonalnym zespołem ekspertów w dziedzinie kosmetologii będzie mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Prywatnie fanka powieści kryminalnych, muzyki na żywo oraz dobrego humoru. 

 

Latacz Mateusz (Lek. Medycyny Estetycznej)

Absolwent Sląskiego Uniwersytetu Stomatologicznego w Zabrzu. Uczestnik licznych kursów, kongresów medycyny estetycznej i konferencji Naukowo-Szkoleniowych. Pasjonat medycyny estetycznej oraz stomatologii . Dzięki umiejętnemu łączeniu tych dwóch dziedzin zawsze uzyskuje efekt gwarantujący uśmiech na twarzy swoich pacjentów. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie przygotowując plan zgodny z oczekiwaniami. Dzięki miłej atmosferze współpraca z pacjentami jest bardzo owocna.Prywatnie miłośnik sportu , uwielbia siłownie, snowboard, kitesurfing. Stale podnosi swoje kwalifikacje by zapewnić najwyższą jakość leczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blog