slajd top2

Makijaż permanentny – Wrocław

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie...

Perfekcyjne makijaże permanentne

Makijaż permanentny to metoda polegająca na wprowadzaniu hipoalergicznych barwników do warstw naskórka. Pigment wprowadzany jest za pomocą jednorazowych sterylnych igieł - kartridży.

Zabieg makijażu permanentnego jest całkowicie bezpieczny, wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Wprowadzany pigment tuszuje niedoskonałości i podkreśla urodę. Najczęściej dotyczy: brwi, powiek oraz ust. W przypadku brwi pozwala na uzyskanie trwałego koloru będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję brwi np. po zabiegach chemioterapii. Dzięki kreskom na powiekach można uzyskać optyczne podkreślenie oczu i wzmocnienie oprawy oka. Za sprawą makijażu permanentnego usta zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż permanentny jest szczególnie polecany kobietom, które mają mało czasu na makijaż, a chcą wyglądać pięknie i świeżo, są uczulone na kolorowe kosmetyki lub często korzystają z sauny, basenu, SPA, gdzie nawet najlepsze tusze wodoodporne się nie sprawdzają.

Przed zabiegiem wykonywana jest indywidualna, szczegółowa konsultacja, w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz doboru makijażu dla 100% zadowolenia klienta.

Zapraszamy na konsultację do Coco Time, Wrocław ul. Trawowa 53A. Porozmawiamy i dobierzemy odpowiednie kolory, kształty dla Ciebie.

Blog