slajd top2

Liposukcja ultradźwiękowa i modelowanie sylwetki we Wrocławiu

Liposukcja ultradźwiękowa to coraz chętniej wykorzystywana metoda modelowania sylwetki w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Niezwykle skutecznie wspomaga osiągniecie wymarzonej figury, intensywnie redukując tkankę tłuszczową, a także umożliwia modelowanie sylwetki bez konieczności podjęcia wysiłku fizycznego.

Także nasz gabinet we Wrocławiu zgodnie z najnowszymi trendami posiada nowoczesne urządzenia cieszące się ogromnym uznaniem u klientów. Liposukcja ultradźwiękowa polega na tym, że nagłe zmiany ciśnienia wewnątrz komórek tłuszczowych powodują ich implozję (rozerwanie), co skutkuje tym, że traktowane są one przez organizm jako substancje przyjęte wraz z pokarmem i w dalszej kolejności metabolizowane w sposób naturalny.

Liposukcja ultradźwiękowa należy do najczęściej poszukiwanych zabiegów we Wrocławiu. To nowoczesny, a także bezbolesny zabieg modelowania sylwetki. Jest niezwykle efektywny, pozwala na szybkie pozbycie się zbędnych krągłości. Największym atutem liposukcji ultradźwiękowej jest brak efektów ubocznych, więc od razu po zabiegu można wracać do codziennych aktywności. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a zarazem przyjemnie. Dzięki zabiegowi liposukcji ultradźwiękowej można zredukować tkankę tłuszczową w sposób dyskretny, ale też skuteczny.

Lipoliza ultradźwiękowa, zwana też inaczej lipolizą kawitacyjną, to doskonałe oręże w walce o upragnioną sylwetkę. Na czym polega zabieg? Fala ultradźwiękowa powoduje wzburzenie komórek tłuszczowych, które w wyniku zmiany ciśnienia zaczynają drgać i obijać się o siebie. Takie zmiany prowadzą do rozerwania ściany komórkowej i w efekcie uwalniają treść tłuszczową – która jest metabolizowana na drodze naturalnych procesów metabolicznych.
Lipoliza ultradźwiękowa, znana także jako liposukcja ultradźwiękowa, pomoże nawet tym, którzy mimo intensywnych ćwiczeń i specjalistycznej diety borykają się z problemem nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej oraz cellulitem. Dzięki niej łatwiejszym będzie nadanie naszym udom wymarzonego kształtu, uzyskanie wąskiej talii czy zgrabnych bioder i ramion. Uporamy się także z nielubianymi wałeczkami tłuszczu na brzuchu, a nawet na karku i plecach. Technika ta jest niezwykle precyzyjna – można dokładnie wybrać obszar ciała, który poddamy terapii. W związku ze skutecznością, nieinwazyjnością oraz szybkim efektom lipoliza ultradźwiękowa jest idealnym pomocnikiem w dążeniu do redukcji tkanki tłuszczowej i wymarzonej sylwetki.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację do Coco-Time - Wrocław, ul. Trawowa 53 A, dobierzemy odpowiedni zabieg wyszczuplający dla Twojej sylwetki i sposobu życia.

Blog