slajd top2

Zabieg ELDAN PREMIUM

Z przyjemnością prezentujemy najnowszy, innowacyjny zabieg w naszym salonie – ELDAN PREMIUM.

eldan

To zabieg który łączy innowacyjne składniki aktywne w ampułkach ELDAN z dobroczynnym działaniem czystego hiperbarycznego tlenu.

 

Dlaczego jest to zabieg właśnie dla Ciebie ? Zapraszamy do lektury.

Tegoroczne lato obfitowało w wysokie temperatury i dużą ilość słońca. W efekcie skóra została narażona nie tylko na nadmierne wydzielanie melaniny, ale także na utratę wody i zaburzenie gospodarki lipidowej. Przy ekspozycji na słońce mimika twarzy także mocno pracowała, powodując dodatkowe zmarszczki i osłabiając napięcie owalu twarzy. Skóra na twarzy może być szorstka w dotyku, może mieć ziemisty kolor i może towarzyszyć jej uczucie ściągnięcia,

Zatem - reasumując – skóra po lecie potrzebuje więcej.

Dlatego ELDAN Cosmetics wychodząc naprzeciw potrzebom Twojej skóry zawarł w swojej linii PREMIUM innowacyjne składniki aktywne ratujące jej kondycję po lecie. Do najważniejszych z nich należą:

Polipeptydowe czynniki wzrostu - stymulują naskórek bo szybszego wzrostu, a co za tym idzie – regeneracji.

Matrixyl – pierwszy peptyd zastosowany w kosmetyce. Pobudza komórki do zwiększonej syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu poprawia się jędrność i sprężystość skóry. Jego działanie jest równie efektywne jak kwasy hydroksylowe i retinol. Zaletą matrixylu jest natomiast fakt, że nie ma ryzyka wystąpienia podrażnienia skóry i jej złuszczania tak jak przy kuracjach kwasami i retinolem.

Bioami Skin – cząsteczka bardzo podobna do kwasu hialuronowego, jednak lepiej wiążąca wodę w skórze i odporna na hialuronidazę (rozpad cząsteczki kwasu hialuronowego). Doskonale tolerowany przez skórę dzięki podobieństwu do cząsteczki kwasu hialuronowego. Utrzymywanie długotrwałego nawilżenia skóry pozwala na dodatkową redukcję zmarszczek.

Arginina PCA – połączenie argininy i PCA tworzy czynnik wzrostu, który stymuluje podziały warstwy twórczej naskórka. Silny przeciwutleniacz, doskonale nawilża i utrzymuje wodę w naskórku – również w głębszych jego warstwach. Przyczynia się do obniżenia ilości wolnych rodników tlenowych w organizmie.

Ektoina – naturalna cząsteczka o działaniu nawilżająco-ochronnym. Otrzymuje się ją z ekstremofilów – mikroorganizmów żyjących w skrajnie niesprzyjających warunkach środowiska. Ektoina wiąże wodę, dzięki czemu dogłębnie nawilża i zmniejsza szorstkość skóry.

Aglykalina – hamując proces glikacji białek, zapobiega sieciowaniu się kolagenu. Spowalnia procesy starzenia, zapobiegając powstawaniu wolnych rodników.

Roślinne komórki macierzyste – innowacyjny składnik w kosmetyce, pozyskiwany ze specjalnie dobranych roślin o unikalnych właściwościach. Komórki te bogate są w metabolity, czyli substancje odżywcze, które oddziałowują na komórki macierzyste ludzkiej skóry, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Spowalniają procesy starzenia się.

Stosowany w drugiej części zabiegu tlen hiperbaryczny w infuzji tlenowej pozwala na większą penetrację składników aktywnych w głąb skóry.

Skóra staje się bardziej nawilżona i elastyczna.

A teraz najprzyjemniejsza informacją - tylko we wrześniu w cyklicznej miesięcznej akcji promocyjnej  Coco-Time z zabiegu ELDAN PREMIUM skorzystasz z 50% rabatem. jedyne 100 zł zamiast regularnej ceny 200 zł.

Twoja skóra zasługuje na zabieg PREMIUM. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź rejestracji on-line.