chwilowka online

slajd top2

Wampirzy lifting - REGENERIS

Wampirzy-liftingWampirzy lifting to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu wypełnienia zmarszczek i regeneracji skóry. Jest to alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu, kwasu hialuronowego lub nie chcą się poddać operacji plastycznej.

Wampirzy lifting REGENERIS przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 -18ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, która następnie poddawana jest wirowaniu w specjalistycznym urządzeniu przeznaczonym do przygotowywania osocza bogatopłytkowego . W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

  • pobudzają procesy regeneracji tkanek

  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)

  • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste

  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.