slajd top2

Medycyna estetyczna – Coco Time Wrocław

Zakładając nasz salon kosmetologii i medycyny estetycznej, za swój cel obraliśmy sobie stworzenie miejsca nie tylko przyjaznego, ale przede wszystkim profesjonalnego i gwarantującego najwyższą jakość usług. Medycyna estetyczna od zawsze była przedmiotem naszych zainteresowań. Dysponując nowoczesną gamą urządzeń kosmetycznych oraz zatrudniając wykwalifikowany personel, możemy dobrać zabieg zgodnie z indywidualnymi preferencjami tak, by efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami. Słuchamy, analizujemy i doradzamy - dopiero wtedy przystępujemy do działania.

W ofercie posiadamy między innymi takie zabiegi, jak: mezoterapia igłowa, laser frakcyjny CO2, lipoliza iniekcyjna czy botulina (BTX). Doświadczenie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego personelu są gwarancją, że efekt końcowy sprawi, że na twarzy zagości niewymuszony i promienny uśmiech. Współpraca z lekarzami medycyny estetycznej gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonywanych zabiegów.

Profesjonalne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Coco-Time to propozycja wykonania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie i w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Nasz zespół specjalistów zapewnia każdemu naszemu klientowi komfortowe warunki, w jakich przygotowujemy i przeprowadzamy wszystkie zabiegi. Zapraszamy do Coco-Time, Wrocław ul. Trawowa 53A – porozmawiamy i dobierzemy najlepszą pielęgnację dla Ciebie.