chwilowka online

slajd top2

Leczenie trądziku (terapia przeciwtrądzikowe) we Wrocławiu

Mimo że trądzik wielu z nas kojarzy się z nastoletnim okresem, to także później często zdarza się, że na twarzy pozostają niedoskonałości, które próbujemy maskować mocnym makijażem. Lepszym rozwiązaniem będzie leczenie trądziku pod okiem zatrudnionych przez nas profesjonalistów.

Mając cerę skłonną do wyprysków, zgłoś się do nas, a my dobierzemy optymalną terapię, dzięki której trądzik przejdzie do historii. Cera sucha, mieszana czy tłusta - czyszczenie manualne, peeling, chemiczny, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny lub chemiczny - to tylko część ze sposobów.

Zapraszamy do naszego gabinetu w celu dobrania najbardziej skutecznej terapii. Trądzik, grudki, zaskórniaki, krostki czy zanieczyszczenia - znamy wiele recept na nasze niedoskonałości.

 

Skuteczne zabiegi przeciwtrądzikowe

Skuteczne zabiegi przeciwtrądzikowe, to nie tylko hasło reklamowe. Istnieje bowiem wiele technik i procedur zabiegowych, które pomogą walczyć z tym problemem. Świadoma i odpowiednio dobrana pielęgnacja oraz profesjonalna terapia zabiegowa pomoże zażegnać problem niechcianych krost, gródek czy zaskórników. Spośród naszej oferty można wybrać szereg zabiegów dedykowanych dla skóry trądzikowej – m.in. oczyszczenie manualne, peeling chemiczny, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny Z pomocą w terapii zmian trądzikowych przychodzi również urządzenie high-tech, wykorzystujące terapeutyczną moc światła – IPL, Ultralite.

Warto również pamiętać, że problem zmian trądzikowych, nie musi występować jedynie u osób młodych, czy w przypadku skór tłustych. Tendencję do powstawania zmian zapalnych lub zaskórników mogą pojawić się w każdym momencie życia. Natomiast bezsprzecznie ważne jest, aby pamiętać o właściwej pielęgnacji skóry, która zapewni nam zdrowy wygląd na długo.

Zapraszamy na konsultację, w trakcie której dobierzemy odpowiednią pielęgnację dla Ciebie – Coco Time, Wrocław ul. Trawowa 53A. Znamy i stosujemy skuteczne metody pozwalające na leczenie trądziku.