slajd top men2

CLEAR

OCZYSZCZANIE MANUALNE

ELDAN OCZYSZCZENIE DOSKONAŁE – ZABIEG DO SKÓRY TŁUSTEJ, MIESZANEJ

logotyp-2

Zabieg oczyszczania manualnego polega na ręcznym usunięciu wszelkiego rodzaju krost, wągrów, zaskórników oraz innych zanieczyszczeń zgromadzonych pod powierzchnią skóry. Zabieg rozpoczyna dokładny demakijaż skóry twarzy. Następnie, przy użyciu odpowiednich preparatów złuszczających usuwamy martwą warstwę rogową naskórka. Właściwy zabieg poprzedza nałożenie preparatu zmiękczającego oraz skierowanie strumienia ciepłej pary w celu lepszego rozpulchnia skóry. Tak przygotowana skóra poddana zostaje oczyszczeniu manualnemu.

Seria kosmetyczna ACNEVECT IDRAPURE dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym idealnie oczyszcza i odświeża skórę ze skłonnością do przetłuszczania się i zmian trądzikowych. Wyciąg z szałwii, lawendy, rozmarynu i limonki to w 100% naturalne składniki, które skutecznie walczą z problemami skóry, stymulują do odnowy i łagodzą wszelkiego rodzaju podrażnienia.

Przeciwwskazania:

• choroby wirusowe i grzybiczne, skóry poddawanej zabiegowi
• uczulenia na składniki zawarte w preparatach

Wskazania:

• skóra tłusta, mieszana
• skóra zanieczyszczona
• skóra skłonna do zmian bakteryjnych
• nadmierne wydzielanie sebum

Częstotliwość wykonywania zabiegów:

W skład jednego cyklu terapii (szczególnie w przypadku skór mocno zanieczyszczonych) wchodzą 4 zabiegi prowadzone 1 raz w tygodniu. Kolejny zabieg w zależności od reakcji skóry raz na 2-3 tygodnie lub jako jednorazowe odświeżenie i oczyszczenie skóry.

Czas zabiegu: 90 min