chwilowka online

slajd top promocje

Promocja miesiąca

 

       Grudniowa Promocja

        

Grudzień to miesiąc pełen niespodzianek, dlatego też zespół Coco-Time przygotowal aż dwie promocje miesiąca.
Zapraszamy :) 

Pakiet trzech zabiegów z osoczem bogatopłytkowym w cenie dwóch.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym to jedna z najlepiej udokumentowanych metod w medycynie estetycznej. Jej skuteczność w zakresie poprawy jakości skóry i spłycania drobnych zmarszczek została naukowo udowodniona.
Osocze bogatopłytkowe (ang. Platelet Rich Plasma, w skrócie PRP) to stężona zawiesina autologicznych płytek krwi w stosunkowo niewielkiej objętości osocza.
Krew pobierana jest od pacjenta, aby wyizolować z niej płytki krwi (trombocyty). Są to komórki produkujące czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. Podczas zabiegu wstrzykuje się pacjentowi jego własne komórki bogate w czynniki wzrostu, które pobudzają inne komórki do podziału. Są one wykorzystywane do odnowy biologicznej tkanek skóry, poprawy jej jędrności i elastyczności.
Zabieg jest nie zwykle bezpieczny, przynosi tylko pozytywne rezultaty i można go wykonywać w każdym wieku.


Do każdego dwuetapowego zabiegu Synergy + , Lifting i Botoks rzęs gratis. 

 Synergy + jest innowacyjnym zabiegiem do kompleksowej pielęgnacji skóry, wykorzystującym cztery technologie: Oczyszczające, podciśnieniowe pęcherzyki, OxyGemeo z dwutlenkiem węgla , Bipolarne fale radiowe oraz Ucosmo z ultradźwiękami. Dzięki zastosowaniu czterech funkcji możliwe jest osiągnięcie wielu efektów zabiegowych, jak głębokie oczyszczanie, regeneracja komórkowa, ujędrnienie skóry oraz intensywne dotlenienie.

Skorzystaj z promocji w połączeniu z naszą nowoscią jaką jest zabieg liftingu i Botoksu rzęs o wrtosci 100zł gratis.

Zabieg LVL– lenght volume lift- Elleebana One Shot Lash Lift

Włoskie kosmetyki firmy Elleebana na których pracujemy charakteryzują się bardzo wysoką jakością, bezpieczeństwem w stosowaniu, brakiem szkodliwych składników (wolne od formaldehydów) w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku.
Zabieg jest w 100 % bezpieczny i nieinwazyjny.

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Po liftingu rzęs najbardziej spektakularne efekty zauważą posiadaczki naturalnie długich, lecz prostych rzęs. Panie z krótkimi rzęsami równiez zauważą efekt w postaci optycznego wydłużenia rzęs, poprzez ich podkręcenie.

 

Regulamin promocji:

1 Zabiegi z promocji Synergy + laminacja muszą być wykonane podczas jednej wizyty

2 Zakupić  zabieg w promocji można tylko w grudniu 2017 roku, wykorzystać można również w styczniu.

3.Z promocji może skorzystać każdy klient jednorazowo

4. Czas trwania promocji 06.12.2017 - 31.12.2017

5. Promocja jest organizowana przez salon kosmetyczny Coco-Time z siedziba we Wrocławiu przy ulicy Trawowej 5