chwilowka online

slajd top2

Regulamin

REGULAMIN SALONU KOSMETYCZNEGO COCO-TIME

1. Salon kosmetyczny Coco- Time ze stroną internetową www.coco-time.pl z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Trawowej 53a.

2. Godziny otwarcia Salonu Coco- time: od poniedziałku do piątku: 09:00 - 20:00, sobota: 9:00 -14:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Salon Coco- Time będzie nieczynny.

3. Salon oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, zaproszeń upominkowych, pakietów zabiegowych i wiele innych usług.

4. Zakup usługi w Coco- Time jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.

5. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Coco- Time zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

6. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie dla każdego Klienta.

7. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.

8. Nasze promocje i rabaty nie łączą się.

9. Za przedmioty pozostawione na terenie obiektu Coco- Time nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

10. Za usługi świadczone w Coco- Time płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.

11. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres podany na naszej stronie: Kontakt

12. W przypadku, gdy Klient 3-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. W obydwu przypadkach kwota musi zostać zaksięgowana na koncie Coco- Time najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu.

13. Jeżeli osoba dysponująca Zaproszeniem upominkowym, nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności, Coco- Time traktuje to jako usługę zrealizowaną.

14. Zaproszenie upominkowe jest wypisywany dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrane zabiegi.

15. W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia Zaproszenia upominkowego, Coco-Time nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji.

16. Ważność Zaproszenia upominkowego podana jest na zaproszeniu, dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim poinformowaniu Coco- Time w czasie zakupu bądź w momencie, gdy ważność Zaproszenia upominkowego dobiega końca.

17. Po zakończeniu ważności Zaproszenia upominkowe będą zamykane i nie będzie możliwa ich realizacja.

18. Płatność za Zaproszenia upominkowe może nastąpić gotówką, przelewem, kartą płatniczą.

19. Zaproszenie może być zakupione poprzez zamówienie złożone za pomocą poczty elektronicznej poprzez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wówczas płatność dokonywana jest przelewem, a Zaproszenie może być odebrane w siedzibie Coco- Time bądź wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej na wskazany adres lub może być wystawiony e-voucher i przesłany drogą elektroniczną na adres wskazany w zamówieniu.

20. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione Zaproszenia upominkowe.

21. Dopuszcza się możliwość zamiany zabiegu wykupionego na Zaproszeniu upominkowym na równowartość innych zabiegów oferowanych w Coco- Time w przypadku wystąpienia przeciwskazań.

22. Zakup Zaproszenia lub usługi stanowi potwierdzenie, że kupujący akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

23. Zakup pakietu zabiegów w promocyjnej cenie zobowiązuje klienta do przestrzegania zaleceń prowadzącego kosmetologa m. in. zachowanie należnych odstępów między zabiegami oraz wykorzystanie całego pakietu tak aby rezultaty były najkorzystniejsze dla klienta.

24. Rabat przyznawany do serii zabiegów wyklucza wszelkie wymiany zabiegów na inne w tej cenie. 

25. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Coco- Time są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii pracowników.