chwilowka online

slajd top2

Nasz zespół

 

strona wwwMariola Pełech (manager)

Od kilku lat ściśle związana z branżą kosmetologiczną.Szczególnym zainteresowaniem darzy najnowsze osiągniecia technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. Przeprowadziła dziesiątki szkoleń w gabinetach kosmetologicznych na terenie polski. Terapeutka marki Dermalogica. W Coco-Time odpowiada za zapewnienie Państwu najwyższych standardów obsługi klienta.

 

 

  

Małgorzata Miśkiewicz (kosmetolog)

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie uzyskujący tytuł kosmetologa. Jej pasją jest kosmetyka kolorowa, stylizacja oka poprzez przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz nowości technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. W rozwoju zawodowym kieruje się cytatem „piękno jest po to by zachwycało do pracy” dlatego też w pełni oddaje się pracy przy bezposredniej obsłudze klienta, doradzając i pokazując jaki kierunek powinni obrać aby czuć się we własnej skórze fantastycznie. 

 

 

AgnieszkaWAgnieszka Wasilewska (kosmetolog)

Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskujący tytuł kosmetologa oraz Politechnikę Wrocławską uzyskując tytuł magistra inżyniera z biotechnologii. Kosmetologią zajmuje się od 6 lat. Jej pasją jest kosmetyka biała, wraz z analizą najmniejszych składników oraz procesem wytwarzania, który dokładnie poznała w laboratorium „Tołpa” Torf Corporation. Dodatkowo jest dermokonsultantką z zakresu pielęgnacji skóry, która uwielbia pracę z ludźmi.  Nieustannie pogłębia wiedzę z najnowszych osiągnięć kosmetologii, aby jako profesjonalista najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom poszczególnych klientów. Jej pasją jest po prostu piękno.

 

 

KarolinaAKarolina Adamiak (kosmetolog)

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku kosmetologia. Odbyła liczne szkolenia z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp. Zajmuje się diagnostyką i pielęgnacją skóry twarzy, fantastycznie wykonuje także masaż całego ciała. Do jej zainteresowań należy higiena życia i odżywianie. Jest perfekcjonistką – dba o każdy szczegół zabiegu. Dodatkowo Karolina to osoba bardzo skromna i wrażliwa na piękno. Każdy jej klient może liczyć na indywidualne traktowanie i szczególną opiekę.  Prywatnie mama dwóch uroczych dziewczynek. W wolnym czasie preferuje aktywność fizyczną i czytanie literatury branżowej.

 

 

DominikaS Dominika Salink (kosmetolog)

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie na kierunku kosmetologia. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała już na początku swojej nauki, biorąc udział w szkoleniach z zakresu kosmetyki profesjonalnej i leczniczej. Ambitna, charyzmatyczna, szybko się uczy. Lubi wyzwania. Pasja do estetyki to jej atut, do każdego zabiegu wkłada maksimum zaangażowania i perfekcji. W wolnych chwilach jest także wolontariuszką wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, co świadczy o dużej wrażliwości. Także na piękno. Interesuje się wizażem, stylizacją paznokci i pracą na zaawansowanych urządzeniach kosmetycznych.

 

 

 

Aleksandra Mikulska (kosmetolog)

Absolwentka  Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Wiedzę zdobytą na studiach stale pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach kosmetologicznych. Jest doświadczonym i docenianym szkoleniowcem z zakresu kosmetologii i zaawansowanych technologii kosmetycznych. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan.  Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Uważa, że najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Wyznaje zasadę, że piękno zawsze kryje się w każdym człowieku, tylko trzeba pomóc je wydobyć. Do swoich zainteresowań dołącza również wizaż - stawia na perfekcję tworzenia.  Prywatnie miłośniczka czworonogów.

 

 

 

Agata Frącz (Dr Medycyny Estetycznej)

Absolwentka Akademii Medycznej wydziału stomatologii we Wrocławiu oraz uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna oraz stomatologia to jej życiowa pasja, a połączenie tych dwóch dziedzin pozwala na szersze spojrzenie na problemy pacjenta i pomaga w ich rozwiązywaniu. „Potrzeby moich pacjentów są dla mnie najważniejsze, a ich uśmiechnięte twarze po pozytywnych efektach zabiegowych moją największą nagrodą. Dlatego każdy zabieg poprzedzony jest rozmową i konsultacją, by móc dobrać odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych potrzeb. Do każdego zabiegu podchodzę tak aby efekt był jak najlepszy a pacjent usatysfakcjonowany. Głęboko wierzę iż zdrowy ładny wygląd ma ogromny wpływ na samoocenę, a przez to na jakość naszego życia.”W salonie wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt oraz tylko najwyższej jakości preparaty. Profesjonalistka, stale podnosząca swoje kwalifikacje.