slajd top2

Nasz zespół

 

Mariola Pełech (manager)

Od kilku lat ściśle związana z branżą kosmetologiczną.Szczególnym zainteresowaniem darzy najnowsze osiągniecia technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. Przeprowadziła dziesiątki szkoleń w gabinetach kosmetologicznych na terenie polski. Terapeutka marki Dermalogica. W Coco-Time odpowiada za zapewnienie Państwu najwyższych standardów obsługi klienta.

 

 

 

 

  

Małgorzata Miśkiewicz (kosmetolog)

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie uzyskujący tytuł kosmetologa. Jej pasją jest kosmetyka kolorowa, stylizacja oka poprzez przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz nowości technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. W rozwoju zawodowym kieruje się cytatem „piękno jest po to by zachwycało do pracy” dlatego też w pełni oddaje się pracy przy bezposredniej obsłudze klienta, doradzając i pokazując jaki kierunek powinni obrać aby czuć się we własnej skórze fantastycznie. 

 

 

Agnieszka Wasilewska (kosmetolog)

Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskujący tytuł kosmetologa oraz Politechnikę Wrocławską uzyskując tytuł magistra inżyniera z biotechnologii. Kosmetologią zajmuje się od 6 lat. Jej pasją jest kosmetyka biała, wraz z analizą najmniejszych składników oraz procesem wytwarzania, który dokładnie poznała w laboratorium „Tołpa” Torf Corporation. Dodatkowo jest dermokonsultantką z zakresu pielęgnacji skóry, która uwielbia pracę z ludźmi.  Nieustannie pogłębia wiedzę z najnowszych osiągnięć kosmetologii, aby jako profesjonalista najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom poszczególnych klientów. Jej pasją jest po prostu piękno.

 

 

 

Karolina Adamiak (kosmetolog)

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku kosmetologia. Odbyła liczne szkolenia z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp. Zajmuje się diagnostyką i pielęgnacją skóry twarzy, fantastycznie wykonuje także masaż całego ciała. Do jej zainteresowań należy higiena życia i odżywianie. Jest perfekcjonistką – dba o każdy szczegół zabiegu. Dodatkowo Karolina to osoba bardzo skromna i wrażliwa na piękno. Każdy jej klient może liczyć na indywidualne traktowanie i szczególną opiekę.  Prywatnie mama uroczej dziewczynki. W wolnym czasie preferuje aktywność fizyczną i czytanie literatury branżowej.

 

 

 

Dominika Salink (kosmetolog)

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie na kierunku kosmetologia. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała już na początku swojej nauki, biorąc udział w szkoleniach z zakresu kosmetyki profesjonalnej i leczniczej. Ambitna, charyzmatyczna, szybko się uczy. Lubi wyzwania. Pasja do estetyki to jej atut, do każdego zabiegu wkłada maksimum zaangażowania i perfekcji. W wolnych chwilach jest także wolontariuszką wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, co świadczy o dużej wrażliwości. Także na piękno. Interesuje się wizażem, stylizacją paznokci i pracą na zaawansowanych urządzeniach kosmetycznych.

 

 

 

 

olim

Olimpia Gielgier (kosmetolog)

 

Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z pacjentami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając  najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście do pacjenta, a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dogodne i dopasowane do pacjenta rozwiązanie. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo pacjenta i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Dodatkowo zajmuje się przedłużaniem i zagęszczeniu rzęs. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania. 

 

 

Mateusz Latacz (Lek. Medycyny Estetycznej)

 

Absolwent Sląskiego Uniwersytetu Stomatologicznego w Zabrzu. Uczestnik licznych kursów, kongresów medycyny estetycznej i konferencji Naukowo-Szkoleniowych. Pasjonat medycyny estetycznej oraz stomatologii . Dzięki umiejętnemu łączeniu tych dwóch dziedzin zawsze uzyskuje efekt gwarantujący uśmiech na twarzy swoich pacjentów. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie przygotowując plan zgodny z oczekiwaniami. Dzięki miłej atmosferze współpraca z pacjentami jest bardzo owocna. Prywatnie miłośnik sportu , uwielbia siłownie, snowboard, kitesurfing. Stale podnosi swoje kwalifikacje by zapewnić najwyższą jakość leczenia.