slajd top2

Makijaż permanentny

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie...

 

Metoda polegająca na wprowadzaniu hipoalergicznych barwników do warstw naskórka. Pigment wprowadzany jest w naskórek za pomocą jednorazowych sterylnych igieł - kartridży. Podczas zabiegu nie dochodzi do krwawień, gdyż barwniki wprowadzane są z pomPerfekcyjne makijaże permanentneinięciem skóry właściwej.

Zabieg makijażu permanentnego jest całkowicie bezpieczny, wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Wprowadzany pigment tuszuje niedoskonałości i podkreśla urodę. Najczęściej dotyczy: brwi, powiek oraz ust. W przypadku brwi pozwala na uzyskanie trwałego koloru będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję brwi po zabiegach chemioterapii. Dzięki kreskom na powiekach można uzyskać optyczne podkreślenie oczu i wzmocnienie oprawy oka. Za sprawą makijażu permanentnego usta zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż permanentny jest szczególnie polecany kobietom, które mają mało czasu na makijaż, nie lubią się malować, a chcą wyglądać pięknie i świeżo, są uczulone na kolorowe kosmetyki lub często korzystają z sauny, basenu, SPA, gdzie nawet najlepsze tusze wodoodporne się nie sprawdzają 

Przed zabiegiem wykonywana jest indywidualna, szczegółowa konsultacja, w celu wykluczenia przeciwskazań oraz doboru makijażu dla 100% zadowolenia klienta.