slajd top2

Liposukcja ultradźwiękowa i modelowanie sylwetki we Wrocławiu

Liposukcja ultradźwiękowa to coraz chętniej wykorzystywana metoda modelowania sylwetki w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Niezwykle skutecznie wspomaga osiągnięcie wymarzonej figury, intensywnie redukując tkankę tłuszczową.

Także nasz gabinet zgodnie z najnowszymi trendami posiada nowoczesne urządzenia cieszące się ogromnym uznaniem u klientów. Liposukcja ultradźwiękowa polega na tym, że nagłe zmiany ciśnienia wewnątrz komórek tłuszczowych powodują ich implozję (rozerwanie), co skutkuje tym, że traktowane są one przez organizm jako substancje przyjęte wraz z pokarmem i w dalszej kolejności metabolizowane w sposób naturalny.

Liposukcja ultradźwiękowa należy do najczęściej poszukiwanych zabiegów we Wrocławiu. To nowoczesny, a także bezbolesny zabieg modelowania sylwetki. Jest niezwykle efektywny, pozwala na szybkie pozbycie się zbędnych krągłości. Największym atutem liposukcji ultradźwiękowej jest brak efektów ubocznych, więc od razu po zabiegu można wracać do codziennych aktywności. Dzięki zabiegowi liposukcji ultradźwiękowej można zredukować tkankę tłuszczową w sposób dyskretny, ale też skuteczny.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację do Coco-Time - Wrocław, ul. Trawowa 53 A, dobierzemy odpowiedni zabieg wyszczuplający dla Twojej sylwetki i sposobu życia.